Reklama
Reklama

Wypadek na budowie obwodnicy. 70-latek wjechał autem do rowu

fot. OSP GOLA FB
fot. OSP GOLA FB

W powiecie gostyńskim.

Do sytuacji doszło w weekend na DK12 w rejonie Kosowa, a więc w miejscu, gdzie powstaje wyczekiwana przez mieszkańców obwodnica Gostynia. Służby około 19.00 otrzymały informację o kierowcy auta, który wjechał do rowu. Jak podaje elka.pl, 70-letni kierowca z województwa łódzkiego miał nie dostosować prędkości do warunków na trasie i stracić panowanie nad samochodem, przez co podróż zakończył w przydrożnym rowie.

Przedszkole integracyjne dla dzieci ze specjalnym potrzebami edukacyjnymi - rekrutacja trwa! Poznaj Ogrody Montessori i umów się na spotkanie.
REKLAMA

70-latek trafił do szpitala. Miał rany głowy i uraz kolana. Pasażer, który z nim jechał, nie miał obrażeń. Kierującego ukarano mandatem w wysokości 1050 złotych za spowodowanie zdarzenia drogowego. Był trzeźwy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
-1℃
Poziom opadów:
1.7 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
34.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro