Reklama
Reklama

Wchodził do jednej z klatek schodowych. Szukają mężczyzny ze zdjęć

fot. KMP Poznań
fot. KMP Poznań

Sprawa dotyczy naruszenie nietykalności cielesnej.

"Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej. Do zdarzenia doszło 18 listopada 2024r. na klatce schodowej budynku przy ul. Druskienickiej w Poznaniu" - informuje mł. asp. Anna Klój z poznańskiej policji. "Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem" - dodaje.

Ferie Zimowe pełne atrakcji! Tylko w HAVET Hotel nad samym morzem. Pakiet z nurkowaniem, bogatym programem warsztatów i animacji oraz zupą w porze lunchu. Kolekcjonuj wspomnienia!
REKLAMA

Osoby, które rozpoznają wizerunek ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce pod nr 47 77 122 19 - z osobą prowadzącą sprawę lub pod czynnymi całą dobę numerem 47 77 122 11.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
1℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
12.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro