Reklama
Reklama

Poznańskie centrum handlowe otwiera nowy food hall "inspirowany street foodem z Azji, USA, Grecji i innych zakątków świata"

fot. Marek Zakrzewski
fot. Marek Zakrzewski

Otwarcie w piątek w południe.

Nowa przestrzeń kulinarna powstała w CH Stary Browar. Co będzie można tam zjeść? - W Food Hallu Stary Browar goście będą mieli okazję w jednym miejscu próbować różnorodnych kuchni: greckiej pity z mięsem lub dodatkami wege, tajskich specjałów, smash burgerów z rozgniecionego, dobrze wysmażonego mięsa, belgijskich frytek z domowymi sosami i wielu innych dań inspirowanych kuchniami świata. Będą tu działać także dwa bary. Strefa będzie działać przez cały tydzień, także w niedziele niehandlowe - informuje Stary Browar.

Z okazji otwarcia w weekend pojawi się tam Orson Hejnowicz - szef kuchni i osobowość telewizyjna. Będzie można spróbować jego autorskiego menu w ramach pop-upu Pop2Up. - To będzie polska kuchnia w stylu neo-bistro, komfortowa i pyszna - zapowiada Hejnowicz. - Poczęstuję was devolajem po poznańsku - zdradza. Szef do współpracy przy urządzeniu foodhallowego lokalu zaprosił zaprzyjaźnionych artystów z Poznania: Noriakiego, Somearta i Barta Sucharskiego.

W weekendy Food Hall ma być wypełniony muzyką. W piątkowe popołudnie muzykę będzie puszczać DJ Strugi. W sobotę będzie tu rozbrzmiewać jazz na żywo. Food Hall powstał na drugim poziomie w Pasażu obiektu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

1℃
-2℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
6.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro