Reklama

Duże korki w rejonie zamkniętej ulicy. "Tragicznie zorganizowany ruch w trakcie remontu!"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Skarży się nasz Czytelnik.

- Armagedon na Lutyckiej! Po zamknięciu Golęcińskiej brak alternatywy. Lutycka "zawalona". Tragicznie zorganizowany ruch w trakcie remontu! - napisał do nas Czytelnik. Najgorzej jest na odcinku między Dąbrowskiego a Szczawnicką, ale nie tylko tam jest korkowo. Źle jest również na Niestachowskiej czy Św. Wawrzyńca.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Przypomnijmy, że ulica Golęcińska została częściowo wyłączona z ruchu 9 listopada. Kierowcy mogą korzystać z wyznaczonych objazdów. Utrudnienia związane są z budową wiaduktów nad torami kolejowymi w tym rejonie. O szczegółach piszemy TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
20.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro