Reklama
Reklama

UE zorganizował spotkanie z maturzystami

Rozpoczął się nowy sezon zdobywania studentów przez uczelnie wyższe. W niedzielę, maturzystów na Drzwi Otwarte zaprosił Uniwersytet Ekonomiczny. Uczelnia chce pomóc uczniom w wyborze przedmiotów, które będą zdawali na maturze.

Wykładowcy Uniwersytetu Ekonomicznego przekonywali w niedzielę maturzystów, że to właśnie na tej uczelni warto studiować. Uniwersytet proponuje przyszłym absolwentom jedenaście kierunków i pięćdziesiąt pięć specjalności. W tym roku, uczelnia uruchamia dodatkowo pięć nowych specjalności w tym Zarządzanie Gospodarką Turystyczną. Kierunek ten jest odpowiedzią na współczesne potrzeby rynku pracy.

Wszyscy, którzy zwiedzili w niedzielę mury Uniwersytetu mieli okazję rozwiać wszystkie wątpliwości i pozyskać informacje niezbędne do podjęcia jednej z najważniejszych w swoim życiu decyzji. Brakowało tylko studentów, którzy mogliby maturzystom przybliżyć prawdziwe życie na uczelni wyższej. Ci wrócą na zajęcia dopiero za tydzień, Na Uniwersytecie Ekonomicznym będzie kształcić się w tym roku ponad 12 tysięcy osób.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
26℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
26.92 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro