Reklama

Magda Gessler znowu przeprowadza rewolucje w Wielkopolsce. Wiemy gdzie!

fot. Magda Gessler / FB
fot. Magda Gessler / FB

W niedzielę restauratorka wrzuciła do mediów społecznościowych zdjęcie z Turku.

Widać na nim, że gwiazda słynnego programu o zmianach w restauracjach otoczona jest młodymi ludźmi, z którymi prawdopodobnie robiła sobie zdjęcia. Fotografię wykonano przez lokalem Piwnica Smaku w Turku i to prawdopodobnie właśnie tam restauratorka przeprowadza kolejne kuchenne rewolucje. - Niedziela, praca na planie, spotkania z Wami... Jestem wzruszona! Tłumy w Turku! Dziękuję - napisała na Instagramie gwiazda.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 31 marca. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z ich likwidacją.
REKLAMA

Przypomnijmy, że Magda Gessler zaledwie kilka dni temu pojawiła się w Kaliszu, gdzie myślano, że także przeprowadzi rewolucje. Ostatecznie okazało się, że program był realizowany w innym miejscu - na trasie Kalisz - Sieradz, już poza Wielkopolską. Celebrytka przeprowadziła rewolucje w lokalu Bar "Schab w panierce" w Borysławicach na terenie województwa łódzkiego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia. Również dla Poznania!
9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
13.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro