Reklama
Reklama

Wziął sprawy w swoje ręce i zaczął obcinać gałęzie zasłaniające znak drogowy

fot. Czytelnik.
fot. Czytelnik.

To znany aktywista działający pod hasłem "Uwaga Radar".

Mężczyzna między innymi ostrzegał kierowców przed policją, która mierzyła prędkość. Stał ubrany w kamizelkę odblaskową, miał ze sobą dużą tabliczkę z napisem "Radar". Kierowcy na jego widok zwalniali, dzięki czemu mogli uniknąć mandatu, o czym pisaliśmy tutaj.

Wypoczynek nad morzem? Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu zapewnia relaks, komfort i zdrowy klimat sprzyjający regeneracji. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Tym razem aktywista wziął sprawy w swoje ręce i obciął gałęzie, które zasłaniały znak drogowy mówiący o ograniczeniu prędkości do 70km/h. Napisał o tym w piątek do redakcji epoznan.pl Czytelnik - Na ulicy Dąbrowskiego człowiek "Uwaga Radar" obcina gałęzie zasłaniające znak ograniczający prędkość do 70 km/h. Słuszna postawa.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
16.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro