Reklama
Reklama

Taka konstrukcja 'wyrosła' w Poznaniu. W okolicach mógł unosić się dziwny zapach

fot. Aquanet / FB
fot. Aquanet / FB

To działania Aquanetu.

O swoich pracach u zbiegu ulic Dolna Wilda i o. Mariana Żelazka Aquanet informuje w mediach społecznościowych. "To wieża, z wykorzystaniem której pracownicy firmy Terlan wprowadzili do kolektora kanalizacyjnego rękaw filcowy nasączony żywicą poliestrową. Po precyzyjnej instalacji wykładzina zostanie utwardzona gorącą wodą. Dzięki temu odcinek kanału przechodzi renowację bez konieczności prowadzenia wykopu i generowania dodatkowych utrudnień" - przekazano.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

"Proces utwardzania wiąże się jednak z możliwością ulatniania się charakterystycznego, chemicznego zapachu - to całkowicie normalny i bezpieczny efekt wynikający z zastosowanej technologii" - dodają przedstawiciele Aquanet.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem opisywane prace mają zakończyć się do soboty.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro