Reklama
Reklama

Ruszyła akcja Krewni EURO!

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Policja

Przez cały piątek w Sali Białej Urzędu Miasta będzie można oddać krew. Ruszyła akcja "Krewni EURO", podczas której poznaniacy będą mogli regularnie pomagać potrzebującym pod patronatem wydarzeń związanych z EURO 2012.

Akcja "Krewni EURO" zorganizowana została przez miasto. Przez najbliższe trzy lata będzie można regularnie oddać życiodajny płyn. Ideą wydarzenia jest włączenie do wspólnego działania na rzecz potrzebujących krwi wszystkich mieszkańców Poznania i okolic. Organizatorzy uznali, że to właśnie poznaniacy - jako organizatorzy EURO 2012 - mają niepowtarzalną okazję zmienić wizerunek naszego miasta.

Krwiodawcy, którzy zdecydują się wziąć udział w akcji otrzymają specjalne metalowe znaczki a także koszulkę i kubek zlogo akcji. Każdy uczestnik, który odda krew minimum trzy razy i zbierze odpowiednie pieczątki od organizatorów, będzie miał szansę wziąć udział w specjalnym konkursie. Karty zgłoszeniowe będzie można przesyłać do czerwca 2012 roku.

Za każdym razem zbiórka krwi będzie odbywała się w innym miejscu. W piątek krew będzie można oddać w Sali Białej Urzędu Miasta. Zbiórka będzie trwała od godziny 8.30 do 18.00. Do akcji przyłączyła się także Drużyna Szpiku.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejny dzień z ostrzeżeniami. Gdzie obowiązują alerty IMGW?
1℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro