Reklama

Uniwersytet Ekonomiczny świeci na różowo

fot. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu / FB
fot. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu / FB

Będzie tak przez cały miesiąc.

Uczelnia poinformowała o swojej akcji w mediach społecznościowych.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

"Październik to miesiąc poświęcony walce z rakiem piersi - chorobą, która dotyka miliony kobiet i ich bliskich. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, jako uczelnia odpowiedzialna, włącza się w kampanię na rzecz zwiększenia społecznej świadomości i zachęca do działania" - czytamy we wpisie.

"Symbolicznym znakiem naszego zaangażowania jest nocne podświetlenie Gmachu Głównego UEP przy alei Niepodległości 10 na różowo, które widoczne będzie przez cały październik, by wyrazić solidarność i przypomnieć o znaczeniu profilaktyki"- dodano.

Zapowiedziano, że wkrótce pojawią się informacje o kolejnych inicjatywach związanych z tą akcją.



Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro