Reklama
Reklama

Areszt Śledczy w Poznaniu i Koziegłowach organizuje kiermasz na rzecz pogorzelców z Kraszewskiego

fot. UM Poznań/archiwum.
fot. UM Poznań/archiwum.

Wspólnie z Fundacją "Moje Skrzydła" chcą pomóc poszkodowanym.

Na kiermaszu będzie można nabyć legowiska dla zwierząt, przytulanki, poduszki i wiele innych rzeczy wykonanych przez osadzonych. Kiermasz odbędzie się na terenie Oddziału Zewnętrznego w Poznaniu Aresztu Śledczego na ul. Nowosolskiej 37.

Tej Poznań! Ferie zimowe nad morzem czekają! Codzienne animacje i relaks w Linea Mare. Zarezerwuj i złap oddech nad morzem w Pobierowie!
REKLAMA

- Zapraszamy Was 28.09.2024. Start godz.11.00. Obowiązuje zgłoszenie do 25.09 2024 dzwoniąc na numer telefonu 61 867 40 20. Ilość miejsc jest ograniczona. Wydarzenie kierowane jest wyłącznie do osób pełnoletnich - informuje Fundacja "Moje Skrzydła".

Uzyskane z licytacji środki przekazane zostaną na pomoc poszkodowanym w pożarze przy ul. Kraszewskiego w Poznaniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
16.60 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro