Reklama
Reklama

Jacek Jaśkowiak złożył życzenia prezydentowi Wrocławia. Życzył siły i wytrwałości mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska

fot. Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk/Facebook.
fot. Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk/Facebook.

Od minionego weekendu południowa część Polski mierzy się z potężną powodzią.

Ludzie z całej Polski solidaryzują się z powodzianami i organizują szybkie zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy. W Poznaniu również powstało wiele zbiórek, o czym epoznan.pl informował na łamach.

W Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu czas płynie wolniej. Morze, spokój i komfort tworzą przestrzeń, w której naprawdę możesz odpocząć. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

W związku z kryzysową sytuacją na Dolnym Śląsku Jacek Jaśkowiak składając życzenia urodzinowe prezydentowi Wrocławia Jackowi Sutrykowi wspomniał o zagrożeniu - Drogi Jacku! Z okazji urodzin życzę Ci zdrowia, a w obecnej, trudnej dla Wrocławia oraz jego mieszkanek i mieszkańców sytuacji, przede wszystkim siły i wytrwałości. Wierzę, że dzięki Twoim wcześniejszym oraz obecnym działaniom, nierzadko też trudnym decyzjom, wyjdziecie z tego obronną ręką. Wszystkiego Najlepszego! - napisał w social mediach Jacek Jaśkowiak prezydent Poznania.

Prezydent Wrocławia zarywa noce, by pomagać służbom w działaniach dotyczących zabezpieczenia miasta przed wielką wodą - Chcemy być przygotowani na wszystkie scenariusze. Jedziemy na Świątniki, gdzie dla dodatkowej pewności też będziemy wzmacniać istniejące wały przeciwpowodziowe - informował jeszcze wczoraj prezydent Wrocławia.

Wrocław jest zagrożony i wciąż obowiązuje alarm przeciwpowodziowy. Doszło do nieprognozowanego zrzutu wody ze zbiornika Tauronu w Lubachowie do zbiornika Mietków, który jest tuż przed Wrocławiem. Mieszkańcy wciąż zabezpieczają swoje domy przed powodzią.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
15.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro