Reklama

Zderzenie tramwaju i osobówki. Ranne dziecko

fot. poznan_moment IG
fot. poznan_moment IG

Do wypadku doszło na Starołęckiej.

Jak mówi nam dyżurny wielkopolskich strażaków, zgłoszenie wpłynęło do służb około 11.55. - Na skrzyżowaniu Starołęckiej i Bystrej zderzyły się tramwaj i samochód osobowy. W wyniku tego zdarzenia lekkie obrażenia odniosło 8-letnie dziecko, które było pasażerem auta - mówi. - Zarówno kobiecie prowadzącej samochód, jak i nikomu z tramwaju nic się nie stało - dodaje.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek, który zostaje w pamięci. Najlepsza lokalizacja, uzdrowiskowy klimat, morze na wyciągnięcie ręki. Rezerwuj teraz i wypocznij tak, jak lubisz - +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Obecnie ruch tramwajowy w tym miejscu jest wstrzymany. - Uruchomiliśmy autobusową komunikację zastępczą między Forteczną i rondem Starołęka - mówi nam pracownik centrali Nadzoru Ruchu MPK.

  • Aktualizacja
    piątek, 9.08.2024 r., godz. 13.00
    Aktualizacja
    piątek, 9.08.2024 r., godz. 13.00
    Koniec utrudnień.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Były marznące opady, teraz czas na... gęstą mgłę!
4℃
0℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
8.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro