Reklama
Reklama

Będzie więcej lotów z Poznania do Londynu

zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Łukasz Kędziora
zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Łukasz Kędziora

Są nowe informacje.

Poznańskie lotnisko w mediach społecznościowych poinformowało, że niebawem lotów z Poznania do Londynu będzie więcej. Wizz Air zwiększa częstotliwość lotów do Londyn Luton.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania oferuje 4-miesięczne płatne staże. Zdobądź doświadczenie - Aplikuj do 15 października!
REKLAMA

"Od 01.09.24 zwiększenie częstotliwości z dotychczasowych 7 do 9 lotów tygodniowo (po dwa loty dziennie we wtorki i soboty). Od 27.10.24 dalsze zwiększenie częstotliwości z 9 do 11 lotów tygodniowo (po dwa loty dziennie w poniedziałki, środy, piątki i niedziele)"- czytamy we wpisie.

Dodano, że wszystkie rejsy wykonywane będą najnowocześniejszymi samolotami z rodziny Airbus A321neo, zabierającymi na pokład do 239 pasażerów.




Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
6.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro