Reklama

Groźna sytuacja pod Poznaniem. Doszło do wybuchu przy domu jednorodzinnym

fot. ig: poznan_moment
fot. ig: poznan_moment

W Kamionkach.

O zdarzeniu informuje portal gminakornik.pl, do zdarzenia doszło podczas popołudniowej burzy. Jak przekazano, prawdopodobnie po uderzeniu pioruna zapaliło się drzewo przy jednym z domów na ulicy Bazaltowej w Kamionkach. Następnie miało dojść do wybuchu.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania oferuje 4-miesięczne płatne staże. Zdobądź doświadczenie - Aplikuj do 15 października!
REKLAMA

Strażacy potwierdzają, że odebrali takie zgłoszenie. "Dotyczyło ono pożaru tui w pobliżu jednego z domów. Faktycznie, doszło w tym miejscu też do wybuchu. Jak nam wstępnie przekazano, to zbiornik z gazem LPG, miał tam być też zbiornik z niewielką ilością paliwa. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. W związku z eksplozją z pobliskiego budynku gospodarczego wyleciały szyby w oknach. Na miejsce zadysponowane zostały nasze trzy zastępy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą dopiero ustalane"- mówi nam oficer dyżurny wielkopolskich strażaków.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
12℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
6.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro