Reklama
Reklama

Ray Wilson zagra dla 9-letniej Elizy

fot. Piotr Wagner

Były wokalista Genesis, Ray Wilson zagra 23 sierpnia w Czarnkowie. Gwiazda rocka wystąpi podczas koncertu charytatywnego zorganizowanego dla Elizy, 9-latki chorej na Niemann-Pick syndrom typu C, chorobę genetyczną atakującą mózg.

U Elizy zaobserwowano już problemy z chodzeniem, mową, drżeniem rączek. Pojawiły się napady padaczkowe. Również brat dziewczynki chorował na tę przypadłość. Zmarł w wieku 14 lat.

Podczas koncertu oprócz biletów sprzedawane będą cegiełki o nominałach od 10 do 100 zł. Już dziś można licytować złote cegiełki, których jest 10. Najdroższa warta jest 5 tys (szczegóły na www.koncertdlaelizy.pl). Zebrane pieniądze rodzice Elizy, przeznaczą na niezbędny lek. Obecna cena lekarstwa wynosi około 44 000,00 zł za jedno opakowanie, które starcza na 42 dni.

Na scenie czarnkowskiego amfiteatru pojawią się także wokalista TSA - Marek Piekarczyk, Gabriel Fleszar, znany doskonale poznaniakom zespół Snowman i inni. R. Wilson wystąpi z zespołem Stiltkskin.

Artyści, Organizatorzy, Fundacja i wszystkie osoby, które zajmują się produkcją koncertu, rezygnują z wynagrodzenia za koncert.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Są dwa ostrzeżenia IMGW dla Wielkopolski I i II stopnia
30℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
17.97 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro