Reklama

Utrudnienia przy rondzie Starołęka po zderzeniu dwóch aut

fot. Mateusz
fot. Mateusz

Do kolizji doszło około 5.30.

O sprawie od rana informują nas Czytelnicy. Na rondzie Starołęka zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak mówi dyżurny wielkopolskich strażaków, w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Na miejscu są nie tylko strażacy, ale też policjanci. Niestety w rejonie ronda, szczególnie na dojeździe Hetmańską od strony ronda Żegrze oraz na wjeździe na rondo od strony ulicy Zamenhofa tworzą się korki. Cały czas działają tam służby. Apelujemy o ostrożność.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro