Reklama

Lokalnie i z zupełnie nowym smakiem

Na mapie Lubonia istnieje miejsce dobrze znane, ale od pewnego czasu tworzone na nowo, z pasją, w zupełnie innej, kulinarnej odsłonie. Mowa oczywiście o Hotelu i restauracji w Luboniu, przy ul. Kościuszki 79.

Hotel i restauracja w Luboniu to wcześniejszy Hotel Max z nowym właścicielem. Miejsce to od dobrych kilku miesięcy przeszło sporo zmian, a to dopiero początek. To nowa, wyjątkowa restauracja, utalentowany szef kuchni, przestrzeń sprzyjająca organizacjom spotkań biznesowych, ale także imprez okolicznościowych. Lokalizacja zaledwie 15 minut od centrum Poznania, nieopodal autostrady A2, stanowi świetną bazę noclegową dla gości, którzy cenią komfort i dobrą logistykę podróży.

Restauracja w Luboniu zaprasza codziennie na przepyszne śniadania w formie bufetu, obiady, kolacje, desery, a także na uroczystości, takie jak chrzciny, komunie, stypy, jubileusze, przyjęcia weselne. Specjalizują się w daniach kuchni polskiej i wielkopolskiej z fusion twistem. W menu można znaleźć tradycyjną kaczkę, schab, pierogi z gęsiną... a wszystko ze starannie wyselekcjonowanymi dodatkami i akcentami nawiązującymi do aktualnej pory roku.

Hotel i restauracja w Luboniu na początku 2025 roku planuje kolejne, gruntowne zmiany obiektu, wnętrza i aranżacji przestrzeni. Będzie to miejsce nawiązujące do miasta Luboń, jego pierwszej nazwy, korzeni i symboli. Tymczasem zapraszamy do odwiedzenia tego obiektu już dziś!

Więcej informacji na stronie: hotelrestauracjawluboniu.pl lub Facebooku: lubomhotel


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.75 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro