Reklama

Policja próbuje ustalić tożsamość zmarłego mężczyzny. Zrekonstruowano jego wizerunek

fot. Policja
fot. Policja

Ciało odnaleziono w Gnieźnie.

Zwłoki znaleziono 19 stycznia 2019 roku w pustostanie w Gnieźnie przy ulicy Trzy Mosty. - W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów, ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych. Śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich w zgonie. Pomimo zaangażowania funkcjonariuszy, nie ustalono tożsamości zmarłego. W związku z tym policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłego z zakresu antropologii sądowej, który przeprowadził rekonstrukcję wizerunku - podaje gnieźnieńska Policja.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Mężczyzna miał około 40 - 50 lat i 176 centymetrów wzrostu. Ważył około 60 kilogramów. Był szatynem. Ubrany był w szare spodnie typu moro z pomarańczowym napisem GA CHC, ciemną kurtkę z napisem MITSUBISHI ELECTRIC, koszulę flanelową w kratę. Przy denacie znaleziono obuwie marki Nike. Na szyi mężczyzny znajdował się przewieszony na rzemyku medalik.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami pod numerem 47 77 21 211 lub na skrzynkę mailową [email protected].

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
20℃
Poziom opadów:
5.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro