Reklama

Koziołek od Kawu także w Berlinie. "Walczymy dalej". W piątek mecz o wszystko Polaków

fot. Kawu / Facebook
fot. Kawu / Facebook

Poznański artysta pojawił się w stolicy Niemiec, gdzie w piątek Polacy rozegrają mecz w ramach EURO 2024.

Kawu słynie z murali komentujących rzeczywistość. Większość z nich powstaje w Poznaniu, ale artysta bywa też w innych miejscach, chociażby wspierając Lecha Poznań podczas ich wyjazdowych spotkań.

Zimowe ferie nad Bałtykiem w Linea Mare 5* w Pobierowie: ciepły basen, sauny i SPA, komfortowe pokoje oraz CODZIENNE, tematyczne animacje dla dzieci. Rezerwuj wcześniej i złap termin
REKLAMA

Koziołka w jego wykonaniu można było zobaczyć na stadionie Fiorentiny, ale też Legii Warszawa czy Pogoni Szczecin. Tym razem koziołek powstał nie na stadionie, a przy Stadionie Olimpijskim w Berlinie, gdzie Polacy o 18.00 zmierzą się z Austriakami w meczu o wszystko na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. - Walczymy dalej - napisał artysta na FB.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Trudne warunki atmosferyczne od nocy w części regionu. Jest ostrzeżenie drugiego stopnia!
-3℃
-6℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro