Reklama

Klub we Wtórku wydał kolejne oświadczenie w związku ze śmiercią 25-latka. Mają poprawić bezpieczeństwo

fot. Google street view
fot. Google street view

Wracamy do sprawy makabrycznej śmierci pod dyskoteką we Wtórku (powiat ostrowski).

Redakcja epoznan.pl informowała na łamach o pobiciu, do którego doszło z soboty na niedzielę przed klubem dyskotekowym. 25-letni mężczyzna został dotkliwie pobity. Lekarze walczyli o jego życie w szpitalu, ale nie udało się go uratować. Okazało się, że grupa młodych ludzi pobiła go tylko dlatego że pochodził z Kalisza.

"Magnes Club Wtórek" tuż po śmierci 25-latka wydał oświadczenie, w którym wyjaśnił, że mężczyzna nie został pobity na terenie dyskoteki, w środku, lecz za dyskoteką na parkingu. Ludzie jednak zarzucali klubowi, że mimo tragedii organizuje kolejne imprezy.

W czwartek wieczorem klub wydał kolejne oświadczenie:

"W związku z tragicznym zdarzeniem, do którego doszło w miejscowości Wtórek odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim mające na celu wprowadzenie rozwiązań dotyczących poprawy bezpieczeństwa osób korzystających z oferty klubu Magnes. W związku z powyższym od 21 czerwca zarówno w klubie Magnes jak również teren przylegający do dyskoteki został wyposażony w dodatkowe kamery rejestrujące obraz. Od dnia 21 czerwca zostanie zwiększona służba porządkowa zarówno w lokalu jak i na zewnątrz. Wszystkie przypadki ujawnionych zachowań niezgodnych z prawem zgłaszane będą odpowiednim służbom. Osoby dopuszczające się zachowań niezgodnych z obowiązującymi przepisami będą objęte permanentnym zakazem wstępu do naszych klubów".

Klub dodatkowo poinformował, że wobec każdej osoby, która pomawia ich lub działa na niekorzyść szerząc nieprawdę będą wyciągane konsekwencje prawne.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowa środa!
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.68 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro