Reklama

Już jutro wielkie otwarcie "Klubu na Fali". "Wygląda po zimie fatalnie"?

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Klub ogłosił szumnie wielkie otwarcie, które ma się odbyć już w najbliższy piątek

Redakcja epoznan.pl informowała w czwartek o otwarciu klubu. Do redakcji wpłynęła w międzyczasie wiadomość od Czytelnika, który odwiedził dziś wartostradę i sprawdził stan klubu. Był zaskoczony.

- Piszę a propos ewentualnego otwarcia "Klubu na Fali" nad Wartą w Poznaniu. Dziś także odwiedziłem rowerem wartostradę i kolejny raz z ciekawością przyjrzałem się postępom prac przy rewitalizacji po zimie klubu "Fala". Niedowierzanie! Jutro klub ma się otworzyć dla klientów, a wygląda po zimie fatalnie! Nie chce się wierzyć, że właściciele nie odmalowali konstrukcji drewnianych i siedzisk. Po zimie i zalaniu, kolor zszedł, a belki są zbutwiałe i brudne. Brak świeżej farby rzuca się od razu w oczy. Wejście jest paskudnie brudne tak jak i pozostałość. Super, że Fala jak co roku będzie jednak czynna, ale widok boksów nieodmalowanych bardzo odstrasza za przeproszeniem wygląda jak chlewnia. Brudne liny i ogrodzenie, aż nie chce się wchodzić. Neony ani piasek nie przykryją niechlujstwa. Dla mnie jest to szok bo pamiętam dzień otwarcia, było czysto, odmalowane i naprawdę kolory robiły super wrażenie. I jeszcze rozjechane kałuże przed klubem. Ktoś chyba zapomniał o estetyce.

Tymaczasem "Klub na Fali" zapowiada szumnie opening - Już od tego piątku zapraszamy na niezapomniany Opening Weekend w Klubie. Bądźcie gotowi na wyjątkowe chwile, pyszne jedzenie i niezapomniane wspomnienia! Dołączcie do nas i uczcijcie powrót Klubu na Fali nad Wartę!

Film, który opublikował Klub prezentuje estetyczne wnętrza i ostatnie szlify przed jutrzejszym otwarciem. Wszystko jest dopinane na ostatni guzik. Na filmie umieszczonym na Facebook widać, jak pracownicy klubu jeszcze doprecyzowują szczegóły, na przykład przykręcają ozdobne tabliczki i wieszają hamaki. Pojawiły się również egzotyczne palmy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.75 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro