Reklama

Wakacje w sercu miasta dla dzieci czyli cykl wydarzeń familijnych w Concordia Design

Wakacje w centrum miasta nie muszą być nudne! Udowadnia to program artystyczny zaplanowany na najbliższy miesiąc w Concordia Design przy ul. Zwierzynieckiej 3 w Poznaniu. Wydarzenia są bezpłatne - sprawdź, co może Cię zainteresować!

Od ostatniego weekendu czerwca rozpoczynamy wakacyjny cykl familijnych wydarzeń Concordia Kids. Przed nami kilka wydarzeń artystycznych dedykowanych dzieciom. Proponowane przez nas eventy oprócz walorów artystycznych i muzycznych mają także charakter edukacyjny - poszerzający wiedzę o innych kulturach, przyrodzie, ekologii - tłumaczy Dominika Sadowska, Marketing & Cultural Coordinator w Concordia Design.

Sprawdź wakacyjne wydarzenia

Pierwsze wydarzenie odbędzie się 30 czerwca o godzinie 12:00 w sali Luna w budynku Concordii. Teatr Fuzja przedstawi swój muzyczny spektakl pt. "Zwierzyniec". Tak piszą twórcy o spektaklu: Alojzy Goliwąs i Bernadeta Rosołek, przezabawna para badaczy przyrody, zapraszają do wspólnej muzycznej podróży dookoła świata! Będziemy naśladować głosy zwierząt, wsłuchiwać się w dźwięki natury oraz bujać się do elektronicznych brzmień. Słowem, będziemy fantastycznie się bawić!

Kolejny event dla najmłodszych zaplanowany jest na niedzielę, 14 lipca o godzinie 12:00 w sali Luna. Będzie to niestandardowy i zachwycający swoją formą - baśniowy stand-up dla dzieci prowadzony przez Mateusza Świstaka - opowiadacza, edukatora, pisarza i podcastera. Spotkanie to jazda bez trzymanki, która będzie świetną gimnastyką nie tylko dla mózgu, ale i całego ciała, a dzięki wielowarstwowej narracji coś dla siebie znajdą w nim zarówno dzieci, jak i dorośli.

Cykl Concordia Kids

Brzmi ciekawie? Jeśli tak, to wystarczy, że pobierzesz darmowe wejściówki dla całej rodziny - dzieci i opiekunów - i pojawisz się na wybranym wydarzeniu w Concordia Design! - Myślę, że to świetny pomysł na wakacje w mieście. Przy okazji warto wspomnieć, że mamy już plany na wrzesień - koncert zespołu Czereśnie, który w zeszłym roku wypełnił przestrzeń Concordia Design po brzegi. Śledźcie nasze media społecznościowe, aby jak najszybciej dowiedzieć się o dacie wrześniowego wydarzenia - dodaje Dominika Sadowska.

Wydarzenia są organizowane przez Concordia Design we współpracy z Fundacją Vox Artis oraz Miastem Poznań #poznanwspiera.

Concordia Kids to cykl wydarzeń artystycznych dla dzieci. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, a wstęp jest możliwy po pobraniu darmowej wejściówki przez portal Evenea. Wydarzenie są na bieżąco publikowane w mediach społecznościowych, na profilu Concordia Design, stąd łatwo znaleźć informacje na temat kolejnych eventów. W planach są trzy różne rodzaje wydarzeń, w tym spektakl, koncert i baśniowy stand-up dla dzieci.

Teatr Fuzja: Zwierzyniec
30.06.2024
godz. 12:00
Concordia Design Poznań, sala Luna
darmowe bilety: https://app.evenea.pl/event/887980-8/
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/787262456877443/

Baśniowy stad-up dla najmłodszych - Mateusz Świstak
14.07.2024
godz. 12:00
Concordia Design Poznań, sala Luna
darmowe bilety: https://app.evenea.pl/event/887980-9/
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1602360140543538/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowa środa!
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.68 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro