Reklama

Teatr na leżakach wraca do parku w centrum Poznania

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Wydarzenie jest bezpłatne i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem.

21 i 22 czerwca Stary Browar zaprasza mieszkańców do teatru na leżakach, który zostanie zorganizowany w parku przy obiekcie. Aktorów z Teatru Pijana Sypialnia będzie można oglądać siedząc na leżakach, kocach i popijając lemoniadę.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

- W widowiskach bierze udział kilkunastu śpiewających na żywo i tańczących aktorów oraz orkiestra. Zespół odkopuje zakurzone historie, teksty, piosenki i miksuje je z popkulturą. Plenerowy format nawiązuje do tradycji "teatrzyków ogródkowych". Przed wojną były to popularne miejsca rozrywki w otoczeniu przyrody, ówcześnie "hipsterskie" i modne miejscówki - informuje Stary Browar.

W piątek wystawione zostanie przedstawienie "Wodewil Warszawski" - roztańczona komedia osadzona w czasach przedwojennych. W sobotę na parkowej scenie zobaczymy "EkoOperę" - pełną humoru i muzyki opowieść o grupie przyjaciół, która wyjeżdża na wakacje. Organizatorzy zapewnią kilkaset leżaków dla widzów, ale można przyjść z kocami. Wstęp jest bezpłatny, a wydarzenia zaczną się o 20.00.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
20℃
Poziom opadów:
5.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
11.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro