Reklama

Poranna akcja Policji na osiedlu. Taranem wyważono drzwi, było słychać eksplozje. Policja: "sprawa o charakterze kryminalnym"

fot. Widz WTK
fot. Widz WTK

Do zdarzenia doszło przed 6.00 na osiedlu Zwycięstwa.

O sprawie poinformował nas Widz WTK. - Rano (5:53) miała miejsce akcja policji w bloku 5g na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu. Wyważone zostały drzwi z użyciem tarana i jakiegoś małego materiału wybuchowego (było słychać nieduże eksplozje) - napisał. - Przedstawiali się jako policja. Następnie słychać było grupę funkcjonariuszy wchodzących do mieszkania i obezwładniających mieszkańca. Czy wiadomo coś o tej sprawie? Takie siłowe akcje policji o 6 rano raczej nie są stosowane do przypadkowych osób - dodaje.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Zdaniem Widza WTK, sąsiad sprawiał wrażenie "normalnego, poza tym, że koszmarnie często wiercił w ścianach".

Zapytaliśmy o tę akcję w poznańskiej Policji. - Potwierdzamy swoje działania w tym miejscu, sprawa ma charakter kryminalny. Na tym etapie policjanci prowadzący sprawę nie informują o szczegółach - wyjaśnia Łukasz Paterski z Policji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
20℃
Poziom opadów:
5.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.39 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro