Reklama
Reklama

Uniwersytet otwierający drzwi do sukcesu! Rekrutacja do jednej z 200 najlepszych uczelni biznesowych na świecie trwa

Która uczelnia zapewnia dobry start zawodowy? To ważne pytanie. Decyzja o wyborze konkretnej szkoły wyższej przesądza o całym życiu. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu przygotowuje do wykonywania zawodów, na które jest stałe, wysokie zapotrzebowanie na rynku pracy. Co więcej, absolwenci UEP zarabiają tuż po studiach więcej niż studenci kończący inne polskie uczelnie! Dlaczego tak się dzieje? UEP ma programy nauczania nastawione na rozwijanie wiedzy praktycznej, która jest niezbędna do odnoszenia sukcesu w biznesie.

Czym Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu się wyróżnia? Sprawdź dlaczego warto studiować na UEP!

Najlepszy wybór dla przyszłych menedżerów

- Uczelnia kształci przyszłych liderów biznesu - osoby, które mają wiedzę ekspercką i orientację na sukces.

- Na zajęciach studenci zdobywają wiedzę o tworzeniu strategii i operacji biznesowych, które pozwalają firmom na ekspansję, uzyskiwanie przewag konkurencyjnych i solidnych dochodów oraz na dobry wizerunek wśród klientów i partnerów. Uczą się analizować, wnioskować, rozwiązywać konkretne problemy oraz kreować innowacje potrzebne, by wygrać wyścig o klienta i pozycję na rynku.

- Programy nauczania nie ustępują jakością tym oferowanym przez najlepsze uniwersytety w Europie.

Studia oparte na praktyce

- Studenci pracują nad rzeczywistymi studiami przypadków, realizują projekty i uczą się stosować narzędzia i rozwiązania wykorzystywane w biznesie.

- Uczelnia organizuje programy, warsztaty i bloki zajęć prowadzone przez doświadczonych specjalistów z firm i instytucji gospodarczych. Na wykłady zapraszana jest kadra zarządzająca i uznani specjaliści z polskich i zagranicznych koncernów, którzy dzielą się ze studentami swoim doświadczeniem i wiedzą na temat wyzwań zawodowych.

Wspaniałe perspektywy zawodowe uczelni z prestiżem

- UEP należy do grona 200 najlepszych uczelni biznesowych na świecie według rankingu Eduniversal. Od lat plasuje się też na podium rankingu Perspektyw (w 2023 roku 3. miejsce wśród uczelni ekonomicznych).

- Absolwenci UEP posiadają wysoko cenione umiejętności i wiedzę, co otwiera im drzwi do najlepszych firm i prestiżowych stanowisk.

- Wysokie zarobki. UEP zapewnia swoim absolwentom doskonałe perspektywy zawodowe. W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń UEP zajmuje 2. miejsce w kraju pod względem wysokości zarobków absolwentów.

- Szybkie znalezienie pracy. UEP plasuje się na 6. miejscu w Polsce w rankingu Perspektyw w kategorii "Absolwent na rynku pracy", co oznacza, że absolwenci UEP są niezwykle poszukiwani przez pracodawców.

Uczelnia, która wspiera studentów:

- Biuro Karier aktywnie pomaga studentom w znalezieniu pracy. Do biura corocznie spływają setki ofert pracy od renomowanych firm. Konsultanci Biura Karier UEP oferują studentom doradztwo w zakresie planowania kariery zawodowej, przygotowywania CV i listów motywacyjnych, a także przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. UEP regularnie organizuje też Targi Pracy i spotkania rekrutacyjne, podczas których studenci mogą spotkać się z przedstawicielami firm i poznać ich oferty pracy.

- UEP oferuje programy wymian, które pozwalają studiować semestr lub dwa w zagranicznych uczelniach. To doskonała okazja do poszerzenia horyzontów i zdobycia międzynarodowego doświadczenia.

- W UEP działają liczne koła naukowe i organizacje studenckie, które współpracują z biznesem. Można też zapisać się do jednej z wielu sekcji sportowych, m.in. tenisowej, siatkarskiej, koszykarskiej, czy też szachowej. Zespoły sportowe regularnie zdobywają medale na prestiżowych imprezach sportowych.

- Wszystkie budynki UEP znajdują się w samym sercu Poznania, co zapewnia łatwy dojazd i dostęp do atrakcji miasta. Sale wykładowe są nowocześnie urządzone i wyposażone. Biblioteka UEP posiada bogaty księgozbiór, zawierający najnowsze pozycje specjalistyczne.

- Na terenie uczelni znajdują się wygodne strefy relaksu, w których można odpocząć po zajęciach lub spotkać się ze znajomymi. UEP zadbał również o punkty gastronomiczne, oferując szeroki wybór świeżego, pysznego jedzenia i napojów.

Do 18 lipca 2024 można zapisać się online na 14 praktycznych kierunków studiów I stopnia (w tym 2 prowadzone są po angielsku) przez stronę: https://e-rekrutacja.ue.poznan.pl/pl/

Oferta kierunków odpowiada zarówno umysłom ścisłym, jak i humanistycznym:
- Ekonomia
- Finanse, audyt, inwestycje
- Gospodarka turystyczna
- Informatyka i ekonometria
- Jakość i rozwój produktu
- Kierunek prawno-ekonomiczny
- Logistyka
- Międzynarodowe stosunki gospodarcze
- Polityka społeczna
- Rachunkowość i finanse biznesu
- Zarządzanie
- Zarządzanie i inżynieria produkcji
- Bachelor in Business Administration
- Finance.

Więcej informacji: https://ue.poznan.pl/kandydaci/informacje-dla-kandydatow-studia-i-i-ii-stopnia/


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
12.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro