Reklama

Klub dyskotekowy wydał oświadczenie w związku ze śmiercią 25-latka. Dementują plotki

fot. Magnes Klub Wtórek/Facebook
fot. Magnes Klub Wtórek/Facebook

Wracamy do sprawy 25-latka, który został skatowany przed dyskoteką w miejscowości Wtórek (powiat ostrowski).

Redakcja epoznan.pl informowała w niedzielę o tragedii, do jakiej doszło pod dyskoteką. Pobity 25-latek został znaleziony pod płotem dyskoteki i odwieziony do szpitala. Tam lekarze walczyli o jego życie, niestety, mężczyzna zmarł w szpitalu.

W niedzielę "Magnes klub Wtórek" wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

"W związku z tragicznym wypadkiem, który miał miejsce w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Wtórek, z wyrazami współczucia i w głębokim żalu składamy kondolencje rodzinie. Oficjalnie przedstawiamy nasze stanowisko i chcemy zdementować pojawiające się plotki. Pobicie miało miejsce poza terenem dyskoteki. Służby otrzymały wszystkie nagrania z monitoringu oraz obszerne wyjaśnienia świadków zdarzenia. Z naszych ustaleń wynika, że osoby zamieszane w całą sytuację zostały zatrzymane przez organ ścigania. Nasza ochrona oraz pracownicy porządkowi dokładają wszelkich starań, aby w klubie i na terenie parkingu wszyscy goście czuli się bezpieczni".

Wiadomo, że policja zatrzymała już w sprawie śmiertelnego pobicia 6 osób. Portal kalisz24.info.pl dotarł do informacji, z których wynika, że pod dyskoteką doszło do awantury pomiędzy grupą ludzi z powiatu ostrowskiego i kaliskiego. Prokurator potwierdził na łamach kaliskiego portalu, że do awantury doszło na parkingu przed dyskoteką.

Zwłoki 25-latka zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia sądowo-lekarskiej sekcji. Ma się ona odbyć w poniedziałek w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami niebezpieczna pogoda. IMGW znów ostrzega!
29℃
18℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
23.38 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro