Reklama

Rekordowo wysoka cena za jedną noc w czteroosobowym pokoju ze wspólną łazienką. "Pyrkon i wszystko jasne"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. StockSnap/pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. StockSnap/pixabay.com

Internet obiegło zdjęcie z popularnego portalu do szukania noclegów.

Opublikowano screen oferty cenowej na jedną noc w pokoju czteroosobowym ze wspólną łazienką w Poznaniu. Cena była szokująca! To ponad 21 tysięcy złotych. Na popularnym portalu do wyszukiwania noclegów nierzadko dochodzi do błędów. To nie pierwszy raz, gdy cena za jedną noc w wybranym punkcie hotelowym była kosmiczna, a wręcz absurdalna. Tak było również w przypadku noclegu w Warszawie przy ul. Grzybowskiej. Okazało się, że na portalu wystąpił błąd, który został szybko skorygowany.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Tym razem zdjęcie z absurdalną ceną za nocleg w Poznaniu opublikował "Wrocławposting" na Facebooku podpisując zdjęcie "Poznań, nocleg teraz".

Internauci odebrali ten przekaz żartobliwie i winą za wysoką cenę noclegu obarczyli "Pyrkon", który już od kilku lat jest w stolicy Wielkopolski dużym wydarzeniem i ściąga do miasta tłumy. Podczas Pyrkonu w Poznaniu odczuwalny jest tłok, szczególnie w okolicach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Pyrkon i wszystko jasne - skomentował Internauta.

Jeśli wspólna łazienka wiąże się ze wspólną kąpielą, to jest warte tej ceny - podsumował żartobliwie inny Internauta.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
20℃
Poziom opadów:
5.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro