Reklama

Operatorka miejskiego monitoringu zwróciła uwagę na podejrzane zachowanie młodego mężczyzny. Konieczna okazała się pomoc medyków

fot. Miejski monitoring
fot. Miejski monitoring

Sytuacja miała miejsce na ulicy Dowbora-Muśnickiego.

Jak informuje Straż Miejska, operatorka miejskiego monitoringu w trakcie przyglądania się obrazom z kamer umieszczonych w mieście zwróciła uwagę na nietypowe zachowanie młodego mężczyzny na ulicy Dowbora-Muśnickiego. Najpierw miał on problemy z poruszaniem się, a po chwili usiadł na ławce, gdzie zasnął.

Operatorka podejrzewając, że dzieje się z nim coś złego, wysłała na miejsce patrol Straży Miejskiej. - Funkcjonariusze obudzili mężczyznę i przeprowadzili z nim rozmowę, w trakcie której przyznał się, że celowo zażył tabletki przeciwbólowe z tabletkami antydepresyjnymi - podaje SM.

Strażnicy wezwali do niego karetkę pogotowia, której załoga udzieliła mu pomocy i otoczyła go opieką.


--

Jeśli potrzebujesz pomocy bądź wsparcia psychologicznego, zadzwoń pod numer 800 70 2222. To Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym. Jeśli jesteś dzieckiem, najlepiej zadzwoń pod numer 800 12 12 12. To Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Dostępny jest także całodobowy Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111. W sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia można zawsze dzwonić pod numer 112.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami niebezpieczna pogoda. IMGW znów ostrzega!
27℃
18℃
Poziom opadów:
7.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
27.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro