Reklama

Szukają mężczyzny, który na parkingu przy sklepie potrącił 13-latka

fot. KMP Kalisz
fot. KMP Kalisz

Policja opublikowała zdjęcie.

Do zdarzenia doszło 3 czerwca br. po godz. 16:10 na parkingu sklepu NETTO przy ul. Długiej w Kaliszu. "Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący nieznanym pojazdem koloru jasno niebieskiego, nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego doprowadził do potrącenia 13-latka" - relacjonuje podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy policji w Kaliszu.

"W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie danych sprawcy wykroczenia, prosimy o kontakt osoby rozpoznające mężczyznę, którego sylwetkę publikujemy. O pomoc prosimy również kierowców, których pojazdy wyposażone są w rejestratory obrazu, a których nagranie mogłoby przyczynić się do wytypowania numerów rejestracyjnych pojazdu jakim poruszał się sprawca" - dodaje.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: [email protected].

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowa środa!
23℃
16℃
Poziom opadów:
11.7 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
7.22 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro