Reklama

Wielkie lotnicze show zbliża się wielkimi krokami. Kasują wszystkie takie komentarze!

Antidotum Airshow Leszno 2023 | fot. Łukasz Kędziora
Antidotum Airshow Leszno 2023 | fot. Łukasz Kędziora

Z obawy o próby oszustw.

Pokazy w Lesznie to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najciekawszych imprez lotniczych w Polsce i w Europie. 21 i 22 czerwca na Lotnisku Leszno znów odbywać się będzie "podniebny spektakl". Zainteresowanie biletami jak zwykle jest ogromne, dlatego w mediach społecznościowych pojawiła się kolejna informacja od organizatorów.

"Jak wiecie w tym roku jest absolutnie rekordowe zainteresowanie naszymi pokazami i wszystkie bilety na sobotę zostały już wyprzedane. Nie będzie można ich kupić na miejscu. Pojawia się mnóstwo komentarzy pod naszymi postami "kupię/sprzedam bilet" i niestety duża część z Was pada ofiarami oszustów... Dlatego podjęliśmy decyzję, że WSZYSTKIE komentarze o poszukiwaniu biletów lub oferujące sprzedaż wejściówek będą kasowane" - czytamy we wpisie.

"Wiemy jak wielu z Was jest zdesperowanych, aby znaleźć wejściówki na sobotę, ale nie możemy dłużej patrzeć na oszustwa, jakie mają miejsce w komentarzach. Chcemy uchronić Was przed scammerami, których niestety nie brakuje. Mamy nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję" - dodają organizatorzy.

Bilety na piątek są jeszcze dostępne. Jak zapewniono, program na każdy dzień jest taki sam.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.21 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro