Reklama

Nowa firma wjeżdża do Poznania. Dostawcy będą przywozić jedzenie

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Ekspresowe dostawy w Poznaniu rozpoczął Stuart.

Stuart to platforma logistyczna obecna nad Wisłą od 2020 roku. Teraz poszerza swoją obecność i wkracza do kolejnego województwa. Poznań to dziewiąte miasto na mapie Polski, w którym dostępna jest już usługa. Platforma oferuje szybkie dostawy m.in. dla branży gastronomicznej i sektora spożywczego, ale jest też otwarta na współpracę z całą, szeroko pojętą branżą detaliczną.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

"Mieszkańcy poznańskich dzielnic takich jak Wilda, Grunwald, Stare Miasto, Jeżyce i Łazarz mogą teraz cieszyć się szybkim i wygodnym dostępem do szerokiej gamy usług i produktów dostarczanych bezpośrednio pod ich drzwi" - przekazano.

"Stuart nieustannie rozwija się w Polsce pomimo wymagających warunków gospodarczych. Uruchomienie usługi szybkich dostaw w Poznaniu to dla nas kolejny ważny krok na drodze do obecności we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce. Zapotrzebowanie na efektywne rozwiązania logistyczne rośnie dlatego chcemy być obecni tam, gdzie każda minuta jest na wagę złota" - mówi Agnieszka Majewska, General Manager w firmie Stuart.

Jak wskazano, obecnie ponad 60 proc. floty Stuart to pojazdy przyjazne środowisku i jest systematycznie poszerzana o nowe, ekologiczne środki transportu, takie jak rowery e-cargo, hulajnogi czy e-skutery.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
10.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro