Reklama
Reklama

Młodzież Wszechpolska Poznań wywiesiła baner w związku ze śmiercią żołnierza na granicy

fot. Młodzież Wszechpolska Poznań
fot. Młodzież Wszechpolska Poznań

Baner został umieszczony niedaleko Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu.

W czwartek Internet obiegła informacja o tym, że zmarł żołnierz, który broniąc polskiej granicy, został ugodzony nożem. Żołnierz ten trafił do Wojskowego Instytutu Medycznego, gdzie otrzymał od razu pomoc. Niestety, po kilkudniowej walce lekarzy o jego życie, zmarł.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA

W czwartek wieczorem w Poznaniu pojawiły się banery z hasłem "Murem za polskim mundurem". Autorem transparentów jest Młodzież Wszechpolska Poznań.

Żyjemy na zachodzie Polski, ale każdy z nas może podać przykład członka rodziny, kolegi, czy znajomego będącego teraz na granicy. Pamiętajmy o nich w modlitwie. Dziękujemy każdemu Żołnierzowi Wojska Polskiego, Służbie Granicznej jak i innym zaangażowanym służbom. Jesteście odpowiedzialni za nasze bezpieczeństwo, za życie nas, naszych dziadków, rodziców oraz dzieci - napisali w social mediach członkowie Młodzieży Wszechpolskiej Poznań.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. W Poznaniu nawet drugiego stopnia!
31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
29 km
Stan powietrza
PM2.5
18.60 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro