Reklama
Reklama

Jaśkowiak zachwycony rowerzystami i zielenią na Świętym Marcinie

fot. Jacek Jaśkowiak FB
fot. Jacek Jaśkowiak FB

W mediach społecznościowych opublikował wpis.

Jak zauważa prezydent Poznania, z jego obserwacji wynika, że coraz więcej osób na rowerach korzysta z wyremontowanej ulicy Święty Marcin. - Podróż rowerem przez nowy Święty Marcin to czysta przyjemność - napisał.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Podkreśla, że cieszy go wykorzystywanie nowej infrastruktury, ale też zieleń. - Nic dziwnego, że coraz więcej osób dojeżdża tak do szkoły czy pracy. Bardzo się cieszę, że nowa infrastruktura jest tak chętnie wykorzystywana. Szczególne wrażenie robi też roślinność niska - ozdobne trawy, kwiaty i byliny. Z czasem, gdy nowo posadzone drzewa urosną, będzie jeszcze piękniej - dodał.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro