Reklama

Maltański piknik

Źródło: organizator
Źródło: organizator

Ci, którzy w niedzielę wybrali się nad Maltę, mogli cieszyć się nie tylko piękną pogodą. Właśnie na nich czekali specjaliści gotowi udzielać informacji o zdrowym odżywianiu i przeprowadzaniu pierwszej pomocy. Na maltańskim Pikniku na trawie nie zabrakło także pokazów tanecznych i capoeiry.

Podczas gdy jedni cieszyli się słońcem i wodą inni korzystali z wiedzy specjalistów. Podczas Maltańskiego Pikniku na Trawie prawdziwe oblężenie przeżyli lekarze. Każdy mógł za darmo przejść badanie glukozy we krwi, ciśnienia i obliczenie wagi BMI. Przy okazji takich akcji zawsze udaje się wykryć u pacjentów pewne nieprawidłowości.

Tuż obok wątpliwości dotyczące odżywiania rozwiewały dietetyczki, a konsultantki dermatologiczne pomagały ocenić stan skóry i włosów. Na panie czekały także wizażystki, które tłumaczyły, jak malować się latem, a ratowniczki z Uniwersytetu Medycznego uczyły jak ratować dorosłego a jak niemowlę.

Przez cały dzień na plaży nad Jeziorem Maltańskim odbywały się także pokazy taneczne - mambo i salsy oraz sztuk walki - taekwon-do i capoeiry. Skorzystać można było także z porad fizjoterapeutów, trenerów fitness i instruktorów ćwiczeń na siłowni.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze mogą być silniejsze niż zapowiadano. Zmieniono ostrzeżenie!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
7.27 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro