Reklama
Reklama

Uczeń zaatakował fletem nauczycielkę w jednej z poznańskich szkół

zdjęcie ilustracyjne | fot. congerdesign z Pixabay
zdjęcie ilustracyjne | fot. congerdesign z Pixabay

Sprawą zajęła się policja.

O zdarzeniu informuje Radio Poznań. Do incydentu doszło w poniedziałek w Szkole Podstawowej nr 23 im. gen. Józefa Bema w Poznaniu. 11-latek miał zaatakować nauczycielkę.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Policjanci potwierdzają, że zajmują się sprawą. Jak przekazuje nadkom. Maciej Święcichowski z biura pasowego wielkopolskiej policji, funkcjonariusze odebrali informację o incydencie w szkole muzycznej na Jeżycach. "Nauczycielka została uderzona fletem przez jednego z uczniów. Została również przez niego kopnięta. Policjanci przyjechali na miejsce. Z tego zdarzenia została sporządzona notatka, która zostanie przekazana do sądu rodzinnego i to sąd podejmie dalsze decyzje w tej sprawie"- mówi.

Jak przekazał w rozmowie z dziennikarzami poznańskiej rozgłośni radiowej zastępca dyrektora Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania, Wiesław Banaś, do szkoły wezwano rodziców ucznia. Z kolei dyrekcja już zapowiedziała przygotowanie lekcji wychowawczych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
4.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro