Reklama
Reklama

Z miejskiego przedszkola w Poznaniu wyprowadzono pieniądze? Sprawę zgłoszono policji

fot. Błażej / Google Maps
fot. Błażej / Google Maps

W tej sprawie napisał do nas Czytelnik.

- Czy znają Państwo temat defraudacji środków finansowych w poznańskich przedszkolach? - napisał do nas Czytelnik. Jak zauważył, pracownicy poznańskiego przedszkola nr 160 dostali informację, że ktoś prawdopodobnie zdefraudował środki z kasy zapomogowo-pożyczkowej. - Afera wyszła po tym, jak większość nauczycieli złożyła wnioski o zaprzestaniu opłacania składek i zwrotu swoich środków - dodaje.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Zapytaliśmy w Urzędzie Miasta. - Wydział Oświaty Urzędu Miasta Poznania został poinformowany przez dyrektora Przedszkola nr 160 w Poznaniu o możliwości popełnienia przestępstwa, polegającego na wyprowadzeniu środków finansowych zgromadzonych na koncie Międzyzakładowej Pracowniczej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej, zrzeszających pracowników jednostek oświatowych - wyjaśnia Wiesław Banaś, zastępca dyrektora Wydziału Oświaty UMP. - Sprawa została zgłoszona na Komisariat Policji Nowe Miasto w Poznaniu - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
4.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro