Reklama

Takiego tramwaju w Poznaniu jeszcze nie było. A do tego można nim jeździć za darmo!

fot. MPK Poznań
fot. MPK Poznań

To kolejna odsłona promocji serialu "Bridgertonowie".

O tym, że w weekend 8-9 czerwca w Parku Stare Koryto Warty miasto wraz z Netflixem organizuje piknik w stylu Bridgertonów, by promować najnowszy sezon popularnego serialu, pisaliśmy już w poniedziałek na epoznan.pl.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Piknik nie jest jednak jedyną promocją tej produkcji, jaka będzie miała miejsce w Poznaniu. Od poniedziałku po mieście kursuje tramwaj "Bridgertonowie". To specjalnie ozdobiony Moderus Beta, który przygotowany został przez firmę Netflix.

- Tramwaj "Bridgertonowie" będzie kursował codziennie, z pętli Miłostowo do centrum i z powrotem na Miłostowo. Trasa: MIŁOSTOWO - Warszawska - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Jana Pawła II - Warszawska - MIŁOSTOWO - informuje MPK Poznań. - Godziny odjazdów z pętli Miłostowo: 13.13, 14.13, 15.13, 16.13, 17.13, 18.13, 19.13 - dodaje.

Tramwaj zatrzyma się na wszystkich przystankach na trasie. Przejazd nim jest bezpłatny, bo przejazdy finansuje wynajmująca pojazd firma.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro