Lech przegrał z Koroną. Na trybunach marsz żałobny i 'mamy k**** dość'

Korona Kielce pokonała w Poznaniu Lecha Poznań 2:1 w 34. kolejce PKO Ekstraklasy, co zapewniło Koronie utrzymanie w lidze. Choć Lech był faworytem, to Korona potrzebowała zwycięstwa, by pozostać w rozgrywkach i ten plan zrealizowała. Przegrana Lecha doprowadziła jednak do... spadku Warty Poznań z ligi. Lech objął prowadzenie tuż przed przerwą po golu Mikaela Ishaka. W drugiej połowie Filip Marchwiński z Lecha otrzymał czerwoną kartkę. Korona wykorzystała przewagę, a Jewgienij Szykawka strzelił dwa gole, zapewniając swojej drużynie wygraną i utrzymanie. Gola Ishaka z 80. minuty nie uznano z powodu wcześniejszego przekroczenia linii końcowej przez piłkę.

Na trybunach rozczarowani kibice zorganizowali piknik z dmuchanymi zabawkami, puścili marsz żałobny i pojawiły się hasła 'mamy k... dość'.