Reklama

Wielka głowa Darii Zawiałow zablokowała przez chwilę przejście dla pieszych na jednej z poznańskich ulic

fot. Paweł M./Nieformalna Grupa Wildecka/Faceboook
fot. Paweł M./Nieformalna Grupa Wildecka/Faceboook

Chodzi o "Męskie Granie" w Poznaniu.

Mieszkaniec Poznania zauważył na Wildzie wielką głowę, przewożoną samochodem na przyczepce. Umieścił zdjęcie obiektu na grupie sąsiedzkiej zrzeszającej mieszkańców Wildy. Internauci ostro zareagowali

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

- Fajnie, tylko dlaczego zablokował przejście dla pieszych? - zapytał inny mieszkaniec Wildy.

- To Daria Zawiałow - komentowali Internauci.

Rekwizyt przewożony na przyczepce samochodowej jest rekwizytem imprezowym wydarzenia muzycznego "Męskie Granie". Jak informują organizatorzy - Męskie Granie od lat stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski, a 15-lecie kultowej już trasy to doskonały pretekst do świętowania. W tym roku na scenie projektu pojawią się wszyscy najważniejsi polscy artyści Podczas 15. edycji projektu, fani najlepszej polskiej muzyki spodziewać się mogą wielu dodatkowych atrakcji, które od tej pory będą regularnie ogłaszane. Już teraz wiemy, że podobnie jak w ubiegłym roku, koncerty będą odbywały się w piątki i soboty. Oba dni będą miały zupełnie inny program. W soboty zagra tegoroczna Męskie Granie Orkiestra, a w piątki wybrane składy orkiestr z poprzednich lat.

Faktycznie wśród artystów, którzy wystąpią na "Męskim Graniu" będzie również Daria Zawiałow. Impreza będzie organizowana 27.07.2024 na poznańskiej Cytadeli.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
15.71 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro