Reklama

Ostatnia szansa na zdobycie biletów na koncert Dawida Podsiadło w Poznaniu. To największe wydarzenie kulturalne roku w mieście!

fot. Mateusz Kostrzewa / materiały prasowe
fot. Mateusz Kostrzewa / materiały prasowe

Choć bilety na wszystkie koncerty w ramach trasy stadionowej się wyprzedały, w piątek w południe do sprzedaży trafi ostatnia, dodatkowa pula.

Dawid Podsiadło wystąpi w Poznaniu na dwóch koncertach 15 i 16 czerwca. Wydarzenia odbędą się na Enea Stadionie i przyciągną kilkadziesiąt tysięcy widzów. Bilety na wydarzenia dawno się wyprzedały, ale artysta przygotował niespodziankę dla fanów. Punktualnie w południe ruszy sprzedaż ostatnich biletów na stadionową trasę. Jak zaznaczył, w przypadku koncertów w Poznaniu, do kupienia będzie "nie za dużo" wejściówek. Bilety będą dostępne online.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

- Podobnie jak w przypadku poprzednich tego typu akcji muzyka, specjalne zaproszenia na te spotkania można wylicytować na charytatywnych aukcjach, a cały dochód z nich zostanie przekazany na program "Pajacyk" Polskiej Akcji Humanitarnej, który wspiera zdrowie psychiczne i prawidłowy rozwój dzieci, które tego potrzebują - dodają organizatorzy.

Cała trasa to ogromne przedsięwzięcie pod względem logistyki. - Trasa stadionowa Dawida Podsiadło to bezdyskusyjnie największe tego typu przedsięwzięcie w historii branży muzycznej w Polsce i jedno z największych w Europie. Jest to wyjątkowo duże wyzwanie pod względem logistycznym i organizacyjnym. Z uwagi na harmonogram prac - kiedy Dawid wchodzi na scenę w jednym mieście, my jesteśmy już w trakcie budowy drugiego setu konstrukcji w kolejnym. To ogromna skala - mówi Michał Fałat, producent trasy i prezes agencji East Eventz.

Wiadomo, że w ramach trasy wykorzystywane są 54 tiry sprzętu, 34 kilometry okablowania prądowego i blisko drugie tyle okablowania sygnałowego, 1740 metrów kwadratowych ekranów LED i 578 sztuk głośników, co w całości daję nam wagę 117 ton. Przy każdym z koncertów pracuje ponad 1500 osób.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
10.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro