Reklama
Reklama

Brutalny atak na trzech domowników. Sprawcy wtargnęli do budynku i m.in. nożem ranili matkę, jej syna i synową

fot. Policja
fot. Policja

Sprawców zatrzymano.

W sobotę do policjantów z Gniezna zgłosiła się kobieta, by poinformować o napaści na nią, jej syna i synową. Jak wyjaśniała, synowa i syn są w separacji, ale akurat kobieta przebywała wtedy w domu teściowej i partnera.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

- Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że w pewnym momencie siłowo do pomieszczeń mieszkalnych wdarło się dwóch mężczyzn i kobieta, po czym pobili wszystkich domowników - tłumaczy gnieźnieńska policja. - Zgłaszająca przed napastnikiem uciekła na piętro domu, a gdy po chwili zeszła na parter zauważyła synową z ciętymi ranami na ciele i syna nieprzytomnych, leżących w pokoju. Przybyłe na miejsce pogotowie udzieliło pomocy pokrzywdzonym, jednocześnie hospitalizowany został syn zgłaszającej - dodaje.

Jeszcze tego samego dnia kryminalni z Gniezna zatrzymali 3 osoby podejrzane o pobicie. To 36-letnia kobieta, a także mężczyźni w wieku 34 i 47 lat. Postawiono im zarzuty dotyczące siłowego dostania się do domu, pobicia i kierowania gróźb karalnych wobec pokrzywdzonych. Wystąpiono do sądu o tymczasowe aresztowanie sprawców. Wszyscy trafili za kraty.

Policjanci cały czas wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Ustalają m.in. motyw sprawców.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro