Reklama

Ciało mężczyzny przy wieżowcu

fot. gniezno24.com
fot. gniezno24.com

Znaleziono go we wtorek rano w Gnieźnie.

Około 5.00 rano na osiedlu Łokietka w Gnieźnie, przy jednym z wieżowców, znaleziono ciało 51-latka. Jak podaje gniezno24.com, służby powiadomione przez mieszkańców próbowały przywrócić funkcje życiowe u mężczyzny, ale bezskutecznie. Stwierdzono jego zgon.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wypadł z okna na najwyższym piętrze budynku. Policja wyjaśnia okoliczności jego śmierci.


-

Jeśli potrzebujesz pomocy bądź wsparcia psychologicznego, zadzwoń pod numer 800 70 2222. To Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym. Jeśli jesteś dzieckiem, najlepiej zadzwoń pod numer 800 12 12 12. To Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Dostępny jest także całodobowy Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111. W sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia można zawsze dzwonić pod numer 112.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro