Reklama
Reklama

Wpadł poszukiwany listem gończym mężczyzna. "Policjanci ustalili, że będzie przebywał w konkretnym miejscu"

fot. KPP Śrem
fot. KPP Śrem

To wspólna akcja śremskich i poznańskich policjantów.

Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Śrem, za którym sąd wydał list gończy. "Mężczyzna został skazany przez sąd, za posiadanie znacznej ilości narkotyków i znęcanie się nad rodziną, na karę 2 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Śremie, w lutym tego roku, wydał za nim list gończy, ponieważ 40-latek uchylał się od odbywania zasądzonej kary" - informuje podinsp. Ewa Kasińska, oficer prasowy policji w Śremie.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

"Funkcjonariusze, w toku wykonywanych czynności wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, ustalili, że ukrywający się 40-letni mężczyzna, 16 maja będzie przebywał w konkretnym miejscu na terenie Śremu. I te informacje okazały się trafne. W miniony czwartek, policjanci ze śremskiej Grupy Realizacyjnej wspólnie z poznańskimi funkcjonariuszami, zatrzymali poszukiwanego" - dodaje.

Funkcjonariusze zabezpieczyli też amfetaminę, którą posiadał 40-latek. Mężczyzna znów stanie przed sądem.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro