Reklama
Reklama

Awaria energetyczna w Poznaniu. Nie działają światła na dużym skrzyżowaniu. "Mega korek"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Na skrzyżowaniu św. Wawrzyńca / Żeromskiego.

O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Jest mega korek na Wawrzyńca. Nie działa sygnalizacja świetlna, brak policji, brak działania służb - napisał.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Z mapy korków wynika, że rzeczywiście w tym miejscu tworzą się obecnie duże korki. Zarząd Dróg Miejskich wie już o awarii - pracownicy jadą na miejsce.

Jak poinformował nas jeden z Czytelników, w tym rejonie nie ma obecnie prądu w wyniku awarii. - Ogrody bez prądu! Całe Żeromskiego, nie wiem jak dalej. Jakaś poważna awaria - napisał. Enea Operator na swojej stronie internetowej informuje o awarii, do której doszło chwilę po 14.00. Problemy z dostawą prądu są na ulicach Jana Henryka Dąbrowskiego, Józefa Kościelskiego, Juliana Niemcewicza, Klemensa Janickiego, Marii Rodziewiczówny, Miłej, Nad Seganką, Samuela Lindego, Stefana Żeromskiego, św. Wawrzyńca, Szamotulskiej, Engestroema, Wilkońskich, Zofii Nałkowskiej.

Jak powiedział nam Mateusz Gościniak z Enea Operator, przy pracach ziemnych prowadzonych w rejonie ulicy Rodziewiczówny firma prowadząca roboty uszkodziła koparką kabel średniego napięcia. - Miejsce uszkodzenia jest już zlokalizowane. Prawdopodobnie w ciągu godziny powinniśmy uporać się z tą awarią - mówi.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 20.05.2024 r., godz. 15.15
    Aktualizacja
    poniedziałek, 20.05.2024 r., godz. 15.15
    Awarię usunięto.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
4.54 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro