Reklama
Reklama

Niszczył furtkę na prywatnej posesji, w jego mieszkaniu znaleziono ponad 100 krzewów konopi indyjskich

fot. policja
fot. policja

46-latka zatrzymano, ale nie tylko jego.

Około 2.00 w nocy policjantów z Koła wezwano na teren prywatnej posesji w powiecie w związku z mężczyzną, który miał niszczyć furtkę wejściową. - Patrol, który pojechał na tę interwencję bardzo szybko zatrzymał 46-letniego wandala. Mundurowi ujawnili przy zatrzymanym ponad 8 gramów substancji psychotropowej, a ponadto mężczyzna w miejscu zamieszkania hodował konopie - wyjaśnia Daniel Boła z kolskiej policji.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

W mieszkaniu zatrzymanego znaleziono ponad 100 krzewów konopi indyjskich. - Kryminalni wykonując czynności w tej sprawie zatrzymali również 35-letniego mieszkańca powiatu kolskiego, u którego w domu zabezpieczyli prawie 180 gramów substancji psychotropowej. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty a 35-latek, któremu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro