Reklama
Reklama

Kolejny pożar na terenie ZNTK. Zatrzymano nastolatków. "Co trzeba mieć w głowie"

Archiwum / Teren ZNTK | fot. Piotr Ludziejewski
Archiwum / Teren ZNTK | fot. Piotr Ludziejewski

Mieli podpalić śmieci.

Około 13.30 na terenie ZNTK na Wildzie pojawili się strażacy i policjanci. O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Znów wielka akcja straży pożarnej i policji na terenach ZNTK. Tym razem ochronie udało się zatrzymać trójkę piromanów w wieku od 10 do 13 lat. Co trzeba mieć w głowie, by dzieci w tym wieku już powodowały pożary. Kiedyś dzieci to bawiły się na trzepakach lub bawiły się w berka między blokami. Porażka, bo aż strach pomyśleć jaka zabawa nowa wpadnie im do głowy - napisał.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Dyżurny wielkopolskich strażaków potwierdza, że około 13.30 wpłynęło do nich zgłoszenie z terenu ZNTK. - Zadzwonił do nas pracownik z informacją, że zatrzymano na terenie małoletnich - mówi. Z relacji ochrony miało wynikać, że to zatrzymani doprowadzili do pożaru śmieci. - Na miejscu były 2 nasze zastępy, ogień szybko ugaszono - dodaje.  • Aktualizacja
    sobota, 18.05.2024 r., godz. 19.45
    Aktualizacja
    sobota, 18.05.2024 r., godz. 19.45
    Jak poinformował nas Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji, nastolatków przekazano pod opiekę rodziców. Pożar nie spowodował żadnych strat.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro