Reklama

Tłumy na pokazach lotniczych w Krzesinach. Są transmitowane online!

fot. TS
fot. TS

O godzinie 9.00 otwarto bramy 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny.

Pierwsi goście imprezy SempAIR Optimi Show punktualnie o 9.00 weszli na teren wojskowego lotniska. Pokazy w powietrzu zaczną się od godziny 13.00 i mają potrwać do 17.00. Dobra informacja dla tych, którzy nie kupili biletów jest taka, że organizatorzy będą transmitować online pokazy zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Będzie więc mógł je zobaczyć każdy. Wszelkie szczegóły można znaleźć na facebookowym profilu 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Przypomnijmy, że impreza lotnicza jest organizowana w związku z obchodami 70. rocznicy utworzenia w Poznaniu lotniska wojskowego w Krzesinach. - Głównym celem wydarzenia jest oddanie hołdu naszym wspaniałym lotniczym poprzednikom oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku Wojska Polskiego - podają organizatorzy. Ale okazja jest także inna - to 111. rocznica powstania Portu Lotniczego Poznań Ławica.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
16.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro