Reklama
Reklama

Tłumy na pokazach lotniczych w Krzesinach. Są transmitowane online!

fot. TS
fot. TS

O godzinie 9.00 otwarto bramy 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny.

Pierwsi goście imprezy SempAIR Optimi Show punktualnie o 9.00 weszli na teren wojskowego lotniska. Pokazy w powietrzu zaczną się od godziny 13.00 i mają potrwać do 17.00. Dobra informacja dla tych, którzy nie kupili biletów jest taka, że organizatorzy będą transmitować online pokazy zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Będzie więc mógł je zobaczyć każdy. Wszelkie szczegóły można znaleźć na facebookowym profilu 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Przypomnijmy, że impreza lotnicza jest organizowana w związku z obchodami 70. rocznicy utworzenia w Poznaniu lotniska wojskowego w Krzesinach. - Głównym celem wydarzenia jest oddanie hołdu naszym wspaniałym lotniczym poprzednikom oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku Wojska Polskiego - podają organizatorzy. Ale okazja jest także inna - to 111. rocznica powstania Portu Lotniczego Poznań Ławica.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
4.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro