Reklama
Reklama

Studenci mają szansę zarobić niemal 7 tys. zł brutto. Podano szczegóły

zdjęcie ilustracyjne | fot. Markus Spiske z Pixabay
zdjęcie ilustracyjne | fot. Markus Spiske z Pixabay

Można zapisać się na staż.

Ruszył nabór na kolejną edycję Programu Staży Studenckich. "Staże będą realizowane od sierpnia do końca listopada. Program skierowany jest do studentek i studentów jednolitych studiów magisterskich i studiów I stopnia (począwszy od 4 semestru), studiów II stopnia - dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych, uczelni państwowych lub prywatnych. Kandydatki i kandydaci ubiegający się o staż powinni studiować kierunek odpowiadający profilowi danego biura lub wydziału. O ich kompetencjach i zadaniach można przeczytać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej" - informują miejscy urzędnicy.

Jak przekazano, obecnie Program Staży Studenckich ma formułę 4-miesięcznej pełnopłatnej edycji. Na osoby, które się zakwalifikują, czeka wynagrodzenie w wysokości 6 744 zł brutto (za cały okres stażu). Aby zgłosić się na staż, należy wypełnić online formularz. Jest on dostępny na stronie poznan.pl, w zakładce Staże. Tam też można znaleźć więcej informacji o programie. Wnioski są przyjmowane do 18 czerwca. W formularzu można aplikować do maksymalnie 5 miejsc. Na chętnych czeka 99 miejsc, z czego 13 po raz pierwszy w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie.

Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi osobami zaplanowano na czerwiec i lipiec. Zostaną one przeprowadzone zdalnie (za pośrednictwem platformy Zoom).

Autorski Program Staży Studenckich Urząd Miasta Poznania realizuje od 2003 roku. Więcej o stażach studenckich na stronie programu oraz telefonicznie od poniedziałku do piątku pod nr tel. (61) 878 55 10.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
11.4 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
17.27 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro